Kľúčové slová pre váš web, obrázky a videá

Vďaka kľúčovým slovám môžete ušetriť stovky eur za reklamu na internete. Hra s kľúčovými slovami pre váš web môže byť priam návyková. Môže sa stať, že začnete rozmýšľať nad kombináciami, kam a ako si upraviť texty a ktorými kľúčovými slovami pritiahnuť pozornosť vašej cieľovej skupiny cez vaše videá a obrázky.

Pozývame vás na webinár

Kľúčové slová pre váš web, obrázky a videá

alebo

čo vidí iba Google

KEDY: 29.4.2021 o 17:30-19:30

Je veľmi dôležité:

  • aké slová tvoria obsah vašich webstránok. Ak ste virtuálna asistentka, tak môžete prispieť k zdokonaleniu webu, ktorý spravujete.
  • aké slová a v akom tvare používate pre obrázky na vašom webe alebo pre videá na youtube.
  • akú hodnotu prostredníctvom správnych kľúčových slov dávate svojim čitateľom

Celá veda okolo správnych slov pre vaše texty je spojená aj so zmyslupným obsahom. To znamená, že nestačí pre váš web použiť vhodné kľúčové slová, pretože, ak zvolíte iba ich správny výber a váš web by z hľadiska obsahu nebol hodnotný, čitatelia by váš web by rýchlo opúšťali. Je to ako keby ste pripravili dokonalý výklad, ale váš tovar by bol pre vašich návštevníkov nezaujímavý. Podobne je to s Googlom. Proste ho neokábatite. Veľmi rýchlo zistí, že ste „skúsili zaujat“ slovami a nezaoberali ste sa zmysluplným obsahom pre návštevníkov vášho webu. Vaše pozície by sa v najväčšom vyhľadávači presunuli na nižšie pozície. Čiže by sa stal pravý opak toho, čo si želáte.

Naše skúsenosti pre vaše texty, weby, videá, obrázky

Povieme vám všetko, čo sme sa dozvedeli počas našej dlhoročnej práce s webstránkami, s marketingom webstránok a aké kľúčové slová nám v našom podnikaní priniesli mimoriadny úspech bez toho, aby sme za to čokoľvek spoločnosti Google zaplatili. Máme skvelé výsledky len vďaka tomu, že sme nemali rozpočet na platenú reklamu a potrebovali sme „zamakať“ vhodným obsahom.

To všetko sa dá naučiť na jednom webinári?

Nevieme vám garantovať, koľko toho na jednom webinári stihneme. Ak by ste mali pocit, že sa chcete dozvedieť viac, odporúčame vám naše individuálne konzultácie, ktoré sú podobne ako tento webinár podstatne výhodnejšie pre E-ženy. Prečo? Lebo byť E-ženou sa oplatí:) O rôznych výhodách členstva si môžete prečítať TU.

Komu môže webinár pomôcť:

  • pre majiteľov webstránok, videí, blogerov
  • pre virtuálne asistentky, ktoré spravujú webstránky a e-shopy
  • pre tých, ktorí uvažujú nad vlastnými videami – získate informácie, ktoré sa vám pred rozhodnutím mať vlastnú webstránku veľmi zídu
  • pre E-ženy, ktoré si chcú prostredníctvom kľúčových slov vylepšiť webvizitku tak, aby bola medzi prvým v Google

Lektorky: Gabi Revická a Zsanett Berec

Referenčné webstránky:
revicka.sk
video.webfirma.sk
baranet.sk
kurzysitia.sk
zsanett.baranet.sk

Cena za webinár:

Pre ne-členky E-žien: 59€ – pozrite si ďalšie výhody členstva
Pre členky E-žien: 39€

PRIHLÁŠKA

Comments are closed.