Administrácia a údržba webstránky

Máte webstránku vo WordPress? Viete, ako je to s bezpečnosťou týchto stránok?

Viete, že pre stránky vo WordPress je nevyhnutná ich údržba? Veľa majiteľov webstránok o tom ani netuší a dozvedajú sa o nevyhnutnosti bezpečnostných aktualizácii až vtedy, keď svoju webstránku už nenájdu.

Platí dôležité pravidlo: webstránku vo WordPress je potrebné pravidelne zálohovať a robiť bezpečnostné aktualizácie. V prípade, že by sa s ňou čokoľvek stalo, môžete ju potom bez problémov obnoviť bez straty. Vieme vás naučiť, ako robiť bezpečnostné aktualizácie aj pravidelné zálohovania, nie je to nič náročné, ale rozhodne nevyhnutné.

Aktuálne texty, hodnotný obsah a úpravy obsahu pre webstránky vo WordPress

Určite ste už narazili na webovú stránku, ktorá bola naposledy aktualizovaná pred rokmi. Pre čitateľov je to zavše veľké sklamanie. Ak ste na tom podobne a brzdí vás len to, že neradi pracujete s administráciou webu, stačí, ak nám pošlete svoje texty. Okrem pridávania textov vám vieme pomôcť s ich gramatickou + štylistickou úpravou. Dokonca, ak vás zaujíma aj služba Ako podporiť svoj web vhodnými kľúčovými slovami, ponúkneme vám ju. Zrejme by sme vám túto službu ponúkli aj vtedy, keby sme mali pocit, že sú vaše texty málo google friendly a mohlo by sa stať, že sa vo vyhľadávačoch stratia. Bola by to škoda. Naučíme vás, čo vieme, aby ste nás nepotrebovali dlhodobo. Jedine, že by ste si to priali. 

Aktualizácia WordPress

Z času na čas sa objavia novšie verzie systému WordPress, ktorého inštalácia je povinná z funkčných alebo bezpečnostných dôvodov. Ak tak neurobíte, môže byť váš web vystavený bezpečnostnému riziku. Okrem aktualizácií WordPress by ste mali tiež aktualizovať tému a rozšírenia, ktoré používate.

Ak nás poveríte vykonávaním aktualizácií, môžete určiť rozšírenie / rozloženie, ktoré sa neaktualizuje.

Administrácia / údržba webstránok:

  • Na základe mesačného poplatku. Cena: 109 € + dph / 2 mesiace, celkom 4 +4 hod.
  • Za každú prácu na základe individuálnej požiadavky. Cena: 39 € + dph / každá začatá štvrť hodina 9 € + dph.

Čo všetko ponúkame v rámci administrácie webstránok:

  • nahrávanie, organizovanie a upravovanie prijatého textu a mediálneho obsahu;
  • nahrávanie, organizovanie a úprava produktov internetového obchodu;
  • zálohovanie webstránok

Comments are closed.